Aktivity v novém školním roce

Milí rodiče, kamarádi.

Začíná nám nový školní rok a s ním se rozjíždí po prázdninách i naše činnost ve Společnosti DownSyndrom CZ na Černém Mostě.

 

Nejprve bych vás všechny ráda informovala, že naší milé kolegyni Lence Tottové se 20. srpna narodil syn Filípek, a tak nás Lenka na nějaký čas opustí. Místo ní se o vás bude starat Kristýnka Kratochvílová, která dokončila studia na speciální pedagogice a většina z vás ji zná.

 

Aktivity se v centru Černý Most rozjedou od října, vždy ve středu a v pátek. Podle stanoveného plánu postupně budou probíhat i společná sobotní setkání Maličkých, Školáků a Mládeže. Kristýnka od října převezme i telefon od Lenky Tottové, takže všechny organizační věci budeme moci pak řešit s ní.

 

Upozorňujeme ale všechny členy, že pracovní dny ve Společnosti DownSyndrom CZ jsou pouze ve středu a pátek od 9 do 17 hodin. Z tohoto důvodu vám telefon v jiných dnech nemusí být zvednut.


V následujících dnech vám přijdou nabídky na různé aktivity, které jsme pro vás na rok 2017/2018 připravili. Prosím, pozorně si je prostudujte.

 

Pokud budete mít nějaké dotazy, napište nám je prosím na mail  downsyndrom@centrum.cz , v týdnu od 25.9.  vám je postupně zodpovíme. Do té doby prosím nevolejte, já i Kristýnka jsme v zahraničí a Lenka se stará o miminko.

 

Srdečně vás všechny zdravím a těším se na shledání.

 

Lenka Kratochvílová

Jednatelka a výkonná ředitelka

DownSyndrom CZ