Prázdninové rekondiční pobyty v Krkonoších

Poslední volné místo na prázdninový rekondiční pobyt v Penzionu U Modřínu v Krkonoších zbývá na turnus pro mladší děti (přednostně pro děti od 2 do 12 let) v termínu 20. 7. - 27. 7. 2013. Turnus pro starší děti (přednostně od 12 let) v termínu 27. 7.- 3. 8. 2013 je již naplněn, můžete se ale hlásit jako náhradníci.

 

Stejně jako v předešlých letech se můžete těšit na řadu terapií (terapie paní Netty Engels, logopedii, komunikaci, chirofonetiku, výtvarné a pohybové aktivity), pro rodiče pak na odborné přednášky i poradenství. A samozřejmě různé hry, táboráky, sportovní soutěže a výlety a další volnočasové aktivity.

 

Ubytování je zajištěno ve dvou, tří, čtyř a pěti lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím v Penzionu U Modřínu, Velká Úpa 124, 542 21 Pec pod Sněžkou, www.pensionmodrin.cz. V ceně pobytu je plná penze a odpolední svačina s pitným programem pro děti a odborný program pro děti s DS. Po dohodě s majitelem budeme moci využít i wellness centrum, které obsahuje saunu, páru, whirpool a posilovnu.

 

V letošním roce přispějeme z grantu MZČR na pobyt každému dítěti  s DS částkou  2000,-Kč. Přesto se nepodaří  pokrýt veškeré náklady na odborný program. Budeme proto rádi, když i v letošním roce nám pomůžete s vyhledáváním firem i jednotlivců, kteří by chtěli naše občanského sdružení finančně podpořit. Žádáme proto všechny členy, pokud mohou oslovit potencionální sponzory, aby nám v tomto snažení pomohli. V časopise PLUS 21 vychází již pravidelně výzva pro sponzory, kterou je možno použít. DĚKUJEME!

  • dítě s DS se speciálním programem od 3 let: 3.300,- Kč
  • doprovod dítěte: 3.500,- Kč
  • sourozenec od 3 do 18 let: 2.800,- Kč
  • ostatní dospělí: 3.600,- Kč
  • děti do tří let (včetně dětí s DS): 700,- Kč

Dopravu si každý zajišťuje individuálně. Automobily  mohou parkovat přímo u pensionu, pokud použijete autobusovou dopravu,  vystoupíte na zastávce Velká Úpa. Pension je od zastávky autobusu vzdálen cca 300 m.

 

Bližší informace a závaznou přihlášku Vám ráda poskytne Lenka Kratochvílová, e-mail lenka_k@volny.cz