obr4share

Aktuality

Down Syndrom

Dobrovolníci a podpora od Komerční banky

Asi není žádným tajemstvím, že prostředky na akce a provoz Společnosti rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem se ne vždy shánějí lehce. Proto nás velice potěšil tento mail, kterým pan Tomáš Vondráček z Komerční banky děkoval svým kolegům:

 

Ahoj všem Vám, kteří máte srdce na správném místě...


děkuji, děkuji, děkuji


Vám všem za to, že jste se podíleli svým příspěvkem na podpoře dobré věci!!! Dali jsme dohromady 120 lidí (většina z nich byla z KB), někteří přispěli více, než o kolik jsme je požádali a poslal jsem tedy na účet sdružení 16.000,- Kč. Můžeme mít všichni dobrý pocit z toho, že se nám podařilo získat minimálně tu informaci, že nejsme sami, kteří nemyslí jen na sebe, ale myslí také na druhé - je nás docela dost a to je moc príma zjištění na začátku roku 2014. Přeji Vám, aby Vám tento dobrý pocit vydržel co nejdéle a nenechali si jej sebrat jinými (negativními) informacemi... Možná, že se neznáme všichni navzájem, ale dokážeme se sejít u dobré věci a to je fajn...

 

Ještě jednou děkuji a srdečně zdravím


P.S.: je to od Vás všech velmi milé a přátelské gesto vůči těm, kterým se dostalo do genetické výbavy více chromozomů, než nám ostatním.


Tomáš Vondráček
Relationship Manager - Corporate
Corporate Division Prague II.
Corporate Banking
Komerční banka, a. s.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9

 

I my děkujeme. Je velmi milé vědět o tom, že i dnes se najde tolik lidí ochotných pomoci. To je dobrá zpráva pro nás všechny.

 

 

 

1996-2016, 20 let DownSyndrom CZ 1996-2016, 20 let DownSyndrom CZ